..:: Endry DJ ::..

Mir Ser Erdhet
 
ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 hi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Dark_Angle
Admin
Dark_Angle

Male
Numri i postimeve : 38
Age : 30
Location : Kos (Greece)
Registration date : 07/10/2007

MesazhTitulli: hi   Tue Oct 09, 2007 1:25 am

Eh Mo Endro Cte them per jeten e perditshme mer
nuk e di ti si jane greket geek
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.endry-dj.1talk.net
Alketa

Alketa

Female
Numri i postimeve : 10
Age : 28
Registration date : 28/10/2007

MesazhTitulli: Re: hi   Thu Nov 29, 2007 12:11 am

Dark_Angle shkruajti:
Eh Mo Endro Cte them per jeten e perditshme mer
nuk e di ti si jane greket geek
pse edhe ti ne greqi jeton Dark_Angle
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
OlsixXx
Moderator/e
Moderator/e
OlsixXx

Male
Numri i postimeve : 3
Age : 37
Registration date : 06/01/2008

MesazhTitulli: Re: hi   Tue Jan 08, 2008 10:43 pm

lor=red]] Stafi Smile Ju Uron Te Gjitheve Shqipetareve Kudo Qe Ndodhen
***** Gezuar Vitin E Ri *2008***** Qofte Ku Nje Vit I Mbare Per Te Gjithe [/size]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endry-Dj
Admin
Admin
Endry-Dj

Male
Numri i postimeve : 62
Age : 30
Location : ALBANIA
Registration date : 05/10/2007

Lorja
Crazy Taxi: 5

MesazhTitulli: Re: hi   Thu Jan 10, 2008 1:00 am

Olsi Ne Radh Te pare te Uroj Mire Se Ardhjen Ne SHoqerine Tone Edhe Ti Gezuar Dhe Qofte Nje Vit I Mbare ne jete familjne pune e gjithcka ...Peace Brother Very Happy

_________________
Www.Endry-Dj.1Talk.Net
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://endry-dj.1talk.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: hi   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
hi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
..:: Endry DJ ::.. :: Temat :: Jeta E Pediteshme-
Kėrce tek: