..:: Endry DJ ::..

Mir Ser Erdhet
 
ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Emigrimi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Gerti
Vizitor
Anonymous


MesazhTitulli: Emigrimi   Thu Oct 11, 2007 12:04 am

Hey Un Jam Gerti Jetoj Edhe Un Si Ju Ne Greqi E cte themi per greqine o djema nese tia kaloni mir ika respekte te gjithve:lol!:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endry-Dj
Admin
Admin
Endry-Dj

Male
Numri i postimeve : 62
Age : 30
Location : ALBANIA
Registration date : 05/10/2007

Lorja
Crazy Taxi: 5

MesazhTitulli: Gerti   Fri Oct 12, 2007 12:26 am

Gerti Mir Se Erdhe !!!!!!!!!!!!!!!!edhe un o lal ne greqi jetoj cte bejm keshte u ndan keto rruge ca ne greqi ca ne itali gjermani etj....
keshtu e ka jeta vlla
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://endry-dj.1talk.net
Fuck Gre
Vizitor
Anonymous


MesazhTitulli: Re: Emigrimi   Sun Oct 28, 2007 8:18 pm

Kurr Nuk Kewmi Per Te SHkuar Mire Me Keta Njeres.Keto Jane Rracista!!!Respekte ENDRY
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Alketa

Alketa

Female
Numri i postimeve : 10
Age : 28
Registration date : 28/10/2007

MesazhTitulli: Greqia   Sun Oct 28, 2007 9:03 pm

Vertet Thone Se Grekerit Jane Racista Dhe Kete E Besoj me Fal Qe Po Them POr Jane SH**kerdha**ta Njeres:pig:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
OlsixXx
Moderator/e
Moderator/e
OlsixXx

Male
Numri i postimeve : 3
Age : 37
Registration date : 06/01/2008

MesazhTitulli: Re: Emigrimi   Sun Jan 06, 2008 10:18 pm

Alketa shkruajti:
Vertet Thone Se Grekerit Jane Racista Dhe Kete E Besoj me Fal Qe Po Them POr Jane SH**kerdha**ta Njeres🐷
Very Happy Ja nje vjaze shqipetare qe e pranon ke te drejte Alketa se ka ca vajza Shqipetare se kane kupetuar qe jane p===u===sh===t===a Twisted Evil Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endry-Dj
Admin
Admin
Endry-Dj

Male
Numri i postimeve : 62
Age : 30
Location : ALBANIA
Registration date : 05/10/2007

Lorja
Crazy Taxi: 5

MesazhTitulli: Re: Emigrimi   Tue Jan 08, 2008 10:26 pm

lol Olsi Mir E The me lal
Pushta por me "P" te madhe aman lolMire Se Erdhe Olsi

_________________
Www.Endry-Dj.1Talk.Net
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://endry-dj.1talk.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Emigrimi   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Emigrimi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
..:: Endry DJ ::.. :: Temat :: Emigrimi-
Kėrce tek: