..:: Endry DJ ::..

Mir Ser Erdhet
 
ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si E Kaloni Kohen E Lire

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Genta
Fillestar/e
Fillestar/e
Genta

Female
Numri i postimeve : 12
Age : 32
Registration date : 09/10/2007

MesazhTitulli: Si E Kaloni Kohen E Lire   Sun Oct 28, 2007 9:06 pm

Si E Kanloni Kohen E Lire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dark_Angle
Admin
Dark_Angle

Male
Numri i postimeve : 38
Age : 30
Location : Kos (Greece)
Registration date : 07/10/2007

MesazhTitulli: Pershendetje   Sun Oct 28, 2007 9:07 pm

Per Sa i Perket Kohes Se lire Me Teper E Koloj Ne Chat Duke u Argetuar ME Shoqerine Time Po Ti genta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.endry-dj.1talk.net
lolaNumri i postimeve : 2
Registration date : 07/10/2007

MesazhTitulli: Koha E Lire   Sun Oct 28, 2007 10:02 pm

Hi Kohen E Lire e Kaloj Duke Luajtur Me Nipcen time Dhe Sigurit Ne Chat Sidomon Ne Kanalin #ENdry lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Si E Kaloni Kohen E Lire   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si E Kaloni Kohen E Lire
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
..:: Endry DJ ::.. :: Temat :: Tema Te Lira-
Kėrce tek: