..:: Endry DJ ::..

Mir Ser Erdhet
 
ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cili Eshte Njeriu Me I Shtrnjte Per Ju

Shko poshtė 
AutoriMesazh
lolaNumri i postimeve : 2
Registration date : 07/10/2007

MesazhTitulli: Cili Eshte Njeriu Me I Shtrnjte Per Ju   Sun Oct 28, 2007 10:05 pm

Secili Nga Ne Ka Nje Person Qe E Admiron,Dashuron,e Ndionji,etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endry-Dj
Admin
Admin
Endry-Dj

Male
Numri i postimeve : 62
Age : 30
Location : ALBANIA
Registration date : 05/10/2007

Lorja
Crazy Taxi: 5

MesazhTitulli: Motra Ime   Sun Oct 28, 2007 10:13 pm

Ky Eshte Njeriu Me I shtrenjet Per Mua
_________________
Www.Endry-Dj.1Talk.Net


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Sun Nov 25, 2007 6:19 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://endry-dj.1talk.net
User001
Vizitor
Anonymous


MesazhTitulli: Njeri Me I Shtrenjte   Sun Oct 28, 2007 11:00 pm

Njeriu Me I SHtrenjte Per Mua Eshte Familja Ime Respekte Per Stafim E Ketit Forumi:lol!: study
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Dark_Angle
Admin
Dark_Angle

Male
Numri i postimeve : 38
Age : 30
Location : Kos (Greece)
Registration date : 07/10/2007

MesazhTitulli: Njeri I Shtenjte   Thu Nov 15, 2007 1:19 am

Per Mua Njeriu Me I shtrenjete Eshte Familja Ime Qe e kam si shpirt dhe mbas famijes vjen shoqeri sigurtisht ehhhhhhh:lol!:

_________________
YOUR----EYES---KILL---ME
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.endry-dj.1talk.net
Alketa

Alketa

Female
Numri i postimeve : 10
Age : 28
Registration date : 28/10/2007

MesazhTitulli: NJeriu I Shtrenjte   Mon Nov 19, 2007 12:01 am

Njeri me I SHtrenjte per mua Eshte MAmi Ime Qe E Dua shume Kisssssss allll:flower:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Genta
Fillestar/e
Fillestar/e
Genta

Female
Numri i postimeve : 12
Age : 32
Registration date : 09/10/2007

MesazhTitulli: Njeriu me i shtrenjte   Tue Nov 20, 2007 2:34 am

Hello alll!!
njeriu me i shtrenjte per mua eshte i Dashuri im qe e dua me gjith shiprt
kisssssssss alllll Baby_Girl Mir Se Erdhe mes nesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amanda
Admin
Admin
amanda

Female
Numri i postimeve : 12
Registration date : 02/11/2007

Lorja
Crazy Taxi: 5

MesazhTitulli: Re: Cili Eshte Njeriu Me I Shtrnjte Per Ju   Tue Nov 20, 2007 5:11 am

lola shkruajti:
Secili Nga Ne Ka Nje Person Qe E Admiron,Dashuron,e Ndionji,etj
njeriu me i shtrenjte per mua eshte familja ime dhe shoqeria ah dhe juve te forumit zini vend aty ju puc fort
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dark_Angle
Admin
Dark_Angle

Male
Numri i postimeve : 38
Age : 30
Location : Kos (Greece)
Registration date : 07/10/2007

MesazhTitulli: Amanda   Sat Nov 24, 2007 11:22 pm

Amnada dlm je vertet nje Goce Yll Smile

_________________
YOUR----EYES---KILL---ME
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.endry-dj.1talk.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cili Eshte Njeriu Me I Shtrnjte Per Ju   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cili Eshte Njeriu Me I Shtrnjte Per Ju
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
..:: Endry DJ ::.. :: Temat :: Tema Te Lira-
Kėrce tek: