..:: Endry DJ ::..

Mir Ser Erdhet
 
ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 #ENdry

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Endry-Dj
Admin
Admin
Endry-Dj

Male
Numri i postimeve : 62
Age : 30
Location : ALBANIA
Registration date : 05/10/2007

Lorja
Crazy Taxi: 5

MesazhTitulli: #ENdry   Sun Oct 28, 2007 11:06 pm

Nese Keni probleme Apo Kerkoni Ndihme Per Komandat Apo Edhe Arsyje Te Tjera Nga Keq Perdorimi I Operatoreve Ne Kete Kanal Ju Lutem Shkruani Ketu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://endry-dj.1talk.net
Shqiptar
Vizitor
Anonymous


MesazhTitulli: #Endry   Sat Nov 03, 2007 12:04 am

Pershendetje Si Ja Kaloni ENDRY urime Per Kanalin #Endry ka vertet argetim te kendeshem dhe prese qe here tjeter te me japesh ACC Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
#ENdry
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
..:: Endry DJ ::.. :: Temat :: #Endry-
Kėrce tek: