..:: Endry DJ ::..

Mir Ser Erdhet
 
ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pershendetje,Urime

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Dark_Angle
Admin
Dark_Angle

Male
Numri i postimeve : 38
Age : 30
Location : Kos (Greece)
Registration date : 07/10/2007

MesazhTitulli: Pershendetje,Urime   Sat Nov 03, 2007 12:41 am

Keni Pershendetje Urime Kjo Teme Eshte hapur vetem per Userat E Forumit Guest nuk pranohen Cdo guest Qe Shkruan I Fshihet FLM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.endry-dj.1talk.net
Dark_Angle
Admin
Dark_Angle

Male
Numri i postimeve : 38
Age : 30
Location : Kos (Greece)
Registration date : 07/10/2007

MesazhTitulli: amanda   Sat Nov 03, 2007 12:42 am

amanda mir se erdhe ne shoqeine tone tia kalosh mire lal
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.endry-dj.1talk.net
Endry-Dj
Admin
Admin
Endry-Dj

Male
Numri i postimeve : 62
Age : 30
Location : ALBANIA
Registration date : 05/10/2007

Lorja
Crazy Taxi: 5

MesazhTitulli: Amanda   Sat Nov 03, 2007 1:05 am

Amanda Mir Se Erdhe Lal Te Uroj tia kalosh mire ne shoqerine tone
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://endry-dj.1talk.net
amanda
Admin
Admin
amanda

Female
Numri i postimeve : 12
Registration date : 02/11/2007

Lorja
Crazy Taxi: 5

MesazhTitulli: Re: Pershendetje,Urime   Tue Nov 20, 2007 5:13 am

Dark_Angle shkruajti:
amanda mir se erdhe ne shoqeine tone tia kalosh mire lal
mirse ju gjeta lal ne shoqerin tuaj miauuuu te kissss fort
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amanda
Admin
Admin
amanda

Female
Numri i postimeve : 12
Registration date : 02/11/2007

Lorja
Crazy Taxi: 5

MesazhTitulli: Re: Pershendetje,Urime   Tue Nov 20, 2007 5:15 am

Endry-Dj shkruajti:
Amanda Mir Se Erdhe Lal Te Uroj tia kalosh mire ne shoqerine tone
mirse ju gjeta dhe un uroj tja kaloj sa me mir me ju jeni shum te mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endry-Dj
Admin
Admin
Endry-Dj

Male
Numri i postimeve : 62
Age : 30
Location : ALBANIA
Registration date : 05/10/2007

Lorja
Crazy Taxi: 5

MesazhTitulli: Amanda   Tue Nov 20, 2007 11:38 pm

Amanda ska perse ylli ne jemi shum mirnjohes qe kemi nje vajz kaw te mire si ty
kisssssssssssss

_________________
Www.Endry-Dj.1Talk.Net
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://endry-dj.1talk.net
Dark_Angle
Admin
Dark_Angle

Male
Numri i postimeve : 38
Age : 30
Location : Kos (Greece)
Registration date : 07/10/2007

MesazhTitulli: Amanda   Sat Nov 24, 2007 11:21 pm

Nje Kisssssss per VIP e ketij forumi AMaNDA

_________________
YOUR----EYES---KILL---ME
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.endry-dj.1talk.net
^^Geni^^

^^Geni^^

Male
Numri i postimeve : 7
Age : 32
Registration date : 28/11/2007

MesazhTitulli: Re: Pershendetje,Urime   Wed Nov 28, 2007 1:27 am

Dark_Angle shkruajti:
Keni Pershendetje Urime Kjo Teme Eshte hapur vetem per Userat E Forumit Guest nuk pranohen Cdo guest Qe Shkruan I Fshihet FLM
Pershendetje Nga Italia!!!!! Nga Une Geni.....Dark_Angle Respkete lale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amanda
Admin
Admin
amanda

Female
Numri i postimeve : 12
Registration date : 02/11/2007

Lorja
Crazy Taxi: 5

MesazhTitulli: pershendetje,urime   Sun Dec 16, 2007 11:55 pm

pershendetje per endrin dhe dark angel ku je ni mer dele
se me ka marr malli me keni hunbur te dy ju puth fort
dhe respekte pa fund king

_________________
[..»If You Break It .. You Buy It [!!!]«..]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endry-Dj
Admin
Admin
Endry-Dj

Male
Numri i postimeve : 62
Age : 30
Location : ALBANIA
Registration date : 05/10/2007

Lorja
Crazy Taxi: 5

MesazhTitulli: Re: Pershendetje,Urime   Mon Dec 17, 2007 2:10 am

AManda ti moj dhi nga behesh ke humb fare pa lene gjurme mir se u ktheve xemla kisssssss

_________________
Www.Endry-Dj.1Talk.Net
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://endry-dj.1talk.net
Alb-h@ck
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 3
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje,Urime   Mon Jan 14, 2008 5:04 am

-Tung ju pershendes gjithve juve antarve te forumit,,,dhe shpresoj qe ta vizitoni edhe ket forum http://security.forumotion.com qaooo,,,kalofshi bukur...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendetje,Urime   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje,Urime
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
..:: Endry DJ ::.. :: Temat :: Tema Te Lira-
Kėrce tek: