..:: Endry DJ ::..

Mir Ser Erdhet
 
ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 hi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Dark_Angle
Admin
Dark_Angle

Male
Numri i postimeve : 38
Age : 30
Location : Kos (Greece)
Registration date : 07/10/2007

MesazhTitulli: hi   Sun Oct 07, 2007 6:19 pm

Do Me Mdhan mu Mer Sop Te Dhoma Jote Pa Le Jam Edhe VellaiYt Ene Sme Jep SOP:lol!: lol! lol! lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.endry-dj.1talk.net
Endry-Dj
Admin
Admin
Endry-Dj

Male
Numri i postimeve : 62
Age : 30
Location : ALBANIA
Registration date : 05/10/2007

Lorja
Crazy Taxi: 5

MesazhTitulli: Re: hi   Sun Oct 07, 2007 6:26 pm

E PSe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://endry-dj.1talk.net
Endry-Dj
Admin
Admin
Endry-Dj

Male
Numri i postimeve : 62
Age : 30
Location : ALBANIA
Registration date : 05/10/2007

Lorja
Crazy Taxi: 5

MesazhTitulli: Re: hi   Sun Oct 07, 2007 8:49 pm

Sdu me te dhan ty sop se je dele:lol!: lol! lol! lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://endry-dj.1talk.net
amanda
Admin
Admin
amanda

Female
Numri i postimeve : 12
Registration date : 02/11/2007

Lorja
Crazy Taxi: 5

MesazhTitulli: Re: hi   Sat Nov 10, 2007 11:09 pm

Endry-Dj shkruajti:
Sdu me te dhan ty sop se je dele:lol!: lol! lol! lol! lol!
se gjunah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endry-Dj
Admin
Admin
Endry-Dj

Male
Numri i postimeve : 62
Age : 30
Location : ALBANIA
Registration date : 05/10/2007

Lorja
Crazy Taxi: 5

MesazhTitulli: Amanda   Sun Nov 11, 2007 4:26 pm

Amanda Sdu Me I dhon Se Eshte Dele Me "D" Te Madhe :lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://endry-dj.1talk.net
Dark_Angle
Admin
Dark_Angle

Male
Numri i postimeve : 38
Age : 30
Location : Kos (Greece)
Registration date : 07/10/2007

MesazhTitulli: Po Vuj Per Nji Sop   Sun Nov 11, 2007 4:29 pm

Amanda E Shikon Edhe E Kam Dhe Vlla Ty Te Dha Sop Ky Delja Mu ncncncn Sdo Me Dhan Do E Thyj Ne Mes Tani Sa Te Vij Ne SHpi lol! lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.endry-dj.1talk.net
amanda
Admin
Admin
amanda

Female
Numri i postimeve : 12
Registration date : 02/11/2007

Lorja
Crazy Taxi: 5

MesazhTitulli: hi   Sun Dec 16, 2007 11:49 pm

o lal mos u merzit se te jap sop tim ok vetem mos i thy pjatat se gjunah
dhe kujdes mos ma rrif vllain se e kam xhan ju pershendes te dyve

_________________
[..»If You Break It .. You Buy It [!!!]«..]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endry-Dj
Admin
Admin
Endry-Dj

Male
Numri i postimeve : 62
Age : 30
Location : ALBANIA
Registration date : 05/10/2007

Lorja
Crazy Taxi: 5

MesazhTitulli: Re: hi   Mon Dec 17, 2007 2:13 am

lol hahahhahahahaha

_________________
Www.Endry-Dj.1Talk.Net
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://endry-dj.1talk.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: hi   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
hi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
..:: Endry DJ ::.. :: Temat :: Tema Te Lira-
Kėrce tek: