..:: Endry DJ ::..

Mir Ser Erdhet
 
ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 jeta e perditeshme

Shko poshtė 
AutoriMesazh
amanda
Admin
Admin
amanda

Female
Numri i postimeve : 12
Registration date : 02/11/2007

Lorja
Crazy Taxi: 5

MesazhTitulli: jeta e perditeshme   Sat Nov 03, 2007 2:00 am

skemi cte thei per kete jet se ketu ne emigrim jeta eshte pak si e vetmuar dhe gjerat marin pak pamjen e monotonis
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endry-Dj
Admin
Admin
Endry-Dj

Male
Numri i postimeve : 62
Age : 30
Location : ALBANIA
Registration date : 05/10/2007

Lorja
Crazy Taxi: 5

MesazhTitulli: Amanda   Sat Nov 03, 2007 2:18 am

pse o lal kaq monotone jeta jote edhe un ne greqi jetoj ne emrigrim mundohemi qe te kalojm jeten shum mire edhe pse jetojm mes rracistave
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://endry-dj.1talk.net
 
jeta e perditeshme
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
..:: Endry DJ ::.. :: Temat :: Jeta E Pediteshme-
Kėrce tek: