..:: Endry DJ ::..

Mir Ser Erdhet
 
ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shoqeria ime

Shko poshtė 
AutoriMesazh
amanda
Admin
Admin
amanda

Female
Numri i postimeve : 12
Registration date : 02/11/2007

Lorja
Crazy Taxi: 5

MesazhTitulli: Shoqeria ime   Sat Nov 03, 2007 2:45 am

a do me pranosh ne shoqerin tende se do qaj po sme pranove.hahahaha te pershendes lal
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endry-Dj
Admin
Admin
Endry-Dj

Male
Numri i postimeve : 62
Age : 30
Location : ALBANIA
Registration date : 05/10/2007

Lorja
Crazy Taxi: 5

MesazhTitulli: Amanda   Sat Nov 03, 2007 3:27 am

Sigurisht edhe ti lal je pjese e shoqerise tone mir se na gjete ne sofren tone ...........ulu kembekryq me ne lol Very Happy:D:D:D:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://endry-dj.1talk.net
lako_luciano

lako_luciano

Numri i postimeve : 2
Registration date : 11/10/2007

MesazhTitulli: Re: Shoqeria ime   Sun Nov 04, 2007 3:05 am

pershendetje si je yllo si po mja kalon ke desher te flasim ne msn
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Rezarta
Fillestar/e
Fillestar/e
Rezarta

Female
Numri i postimeve : 8
Age : 32
Registration date : 02/11/2007

MesazhTitulli: Shoqeria Ime   Sun Nov 04, 2007 8:58 pm

Pershendetje Dhe Mir sSe Ju Gjeta
shikoj Nje user te Ri Ketu
Amanda Mir Se Erdh Edhe Ti Tek Ne Te Uroj Tia Kalosh Mire Ne Shoqerine Tone Respekte per ENDRY & Dark_Angle Dy Yjet E Ketij Forumi:D Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BalliuMale
Numri i postimeve : 1
Age : 29
Location : Vlore
Registration date : 14/02/2008

MesazhTitulli: Re: Shoqeria ime   Fri Feb 15, 2008 2:32 am

KA VEND DHE PER NJE NGA VLORA ATY??? Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Shoqeria ime   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Shoqeria ime
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
..:: Endry DJ ::.. :: Temat :: Shoqeria Ime-
Kėrce tek: