..:: Endry DJ ::..

Mir Ser Erdhet
 
ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ankesa

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Endry-Dj
Admin
Admin
Endry-Dj

Male
Numri i postimeve : 62
Age : 30
Location : ALBANIA
Registration date : 05/10/2007

Lorja
Crazy Taxi: 5

MesazhTitulli: Ankesa   Sun Nov 04, 2007 3:12 am

Nese Keni Ankesa Ne Dhomen #Endry ju Lutem Na E Beni Te Ditur Dhe Arsyjet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://endry-dj.1talk.net
Dark_Angle
Admin
Dark_Angle

Male
Numri i postimeve : 38
Age : 30
Location : Kos (Greece)
Registration date : 07/10/2007

MesazhTitulli: Ankesat   Sun Nov 11, 2007 4:30 pm

Un Kam Ankesa Se Du SOP me "S" Te Madhe Dele lol! lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.endry-dj.1talk.net
 
Ankesa
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
..:: Endry DJ ::.. :: Temat :: #Endry :: Ankesat-
Kėrce tek: