..:: Endry DJ ::..

Mir Ser Erdhet
 
ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Rregullorja E Forumit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Endry-Dj
Admin
Admin
Endry-Dj

Male
Numri i postimeve : 62
Age : 30
Location : ALBANIA
Registration date : 05/10/2007

Lorja
Crazy Taxi: 5

MesazhTitulli: Rregullorja E Forumit   Sun Nov 04, 2007 3:24 am

**** Rregullorja e Forumit *****

Per te rifreskuar memorjen e disa anetareve, Stafi i Endry -Dj Forum ra dakort te publikohet ne menyre sa me trasparente dhe gjithmone e pranishme ne forum rregullorja e saj.

Me kete duam te evitojme diskutime te kota, pse u fshi apo editua dicka, dhe pjeset me te rendesishme jane bere me vizual, qe te mos lodheni aq shume duke lexuar!!

Megjithese administratoret dhe moderatoret e ketij forumi do mundohen te fshijne ose redaktojne shkrime te kundershtueshme sa me pare, eshte e pamundur qe te rishikohet cdo mesazh. Prandaj ju duhet te kuptoni se mesazhet e postuara ne kete forum jane: shprehje e opinionit te autorit dhe jo te administratorit,
moderatoreve apo webmasterit (pervec rasteve kur keta te fundit jane autore te shkrimeve) dhe ata nuk mund te mbahen
pergjegjes.

Lexoni me KUJDES!

-Pranoni te mos shkruani mesazhe abuzuese, vulgare, te neveritshme, urryese, kercenuese, shpifese apo cdo lloj materiali qe mund te bjere ndesh me ligjet ne perdorim. Shkrime te tilla do cojne ne paralajmerim tuaj te menjehershem dhe te perhershem te WARNING, e cila ska per tu hequr me(dhe njoftimin e ISP-s? tuaj). Adresa IP per cdo mesazh regjistrohet
per te bere te mundur aplikimin e ketyre procedurave.

-Pranoni te flisni vetem SHQIP ne kete forum!

-Pranoni qe webmasteri, administratori dhe moderatoret e ketij forumi kane te drejte te fshijne, redaktojne, zhvendosin apo kycin cdo teme sipas gjykimit te tyre!

-Nuk lejohet te vendosen ne albumin e fotove fotografi te anetareve te tjere,
pjesetare familje, apo shoqerie. Cdo anetar qe ka probleme me vendosjen e fotos ti drejtohet moderatoreve,
supermoderatoreve apo administratoreve.

-Komentet jashte teme do editohen dhe do fshihen!Gjithashtu cdo postimi do te editohet apo edhe fshihet nqs permban fjale vullgar apo edhe ofenduese

-Si perdorues ju pranoni qe informacioni qe ju dhate do te ruhet ne nje regjister. Megjithese ky informacion nuk do i jepet askujt pa lejen tuaj
webmasteri, administratori dhe moderatoret nuk mund te mbahen pergjegjes nqs ky informacion vidhet.

Ky forum perdor cookies per te ruajtur informacion ne kompjuterin tuaj. Keto cookies nuk permbajne asnje informacion personal, ato sherbejne vetem per permiresimin e sherbimit qe ofrohet nga ky forum.

Adresa e postes elektronike perdoret vetem per konfirmimin e regjistrimit tuaj dhe fjalekalimit (dhe ne rastet kur u dergohet nje fjalekalimi i ri nqs harroni

Ju faleminderit per mirkuptimin!
Forum te mbare!

@Stafi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://endry-dj.1talk.net
 
Rregullorja E Forumit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
..:: Endry DJ ::.. :: Temat :: Tema Te Lira-
Kėrce tek: