..:: Endry DJ ::..

Mir Ser Erdhet
 
ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ketu Mund Te Beni Kerkesat Tuaja Per SOP Dhe AOP

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Endry-Dj
Admin
Admin
Endry-Dj

Male
Numri i postimeve : 62
Age : 30
Location : ALBANIA
Registration date : 05/10/2007

Lorja
Crazy Taxi: 5

MesazhTitulli: Ketu Mund Te Beni Kerkesat Tuaja Per SOP Dhe AOP   Sun Oct 07, 2007 7:38 pm

Pershendetje dhe Mir Se Erdhet Ketu Mund Te Beni Kerkesat Per Sop Dhe AOP ne Dhomen #Endry ne Serverin e ALBNETWORK FLm

SHENIM:Rregullorja
1)personi Qe Kerkon Sop Apo AOP Duhet te Kete Ne Forum 2 Jave Dhe Ne Vazhdim Dhe Automatikisht Jete Kerkesa E Bere Nga Personi
2) Duhet Te Jete Vizitor I Rregull Ne Dhomen #ENdry
3)Asnjeher Nuk Duhet te Beje KickBann pa Nje Arsyje Te Forte
4)Duhet Te PErdori Nje Fjalor Te Mire Ne Dhome
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://endry-dj.1talk.net
 
Ketu Mund Te Beni Kerkesat Tuaja Per SOP Dhe AOP
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
..:: Endry DJ ::.. :: Temat :: Tema Te Lira-
Kėrce tek: