..:: Endry DJ ::..

Mir Ser Erdhet
 
ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 The Dreams - Perjeteshisht Miku Yt

Shko poshtė 

Ju Pelqen Ky Tekst
1Shum I Bukur
50%
 50% [ 1 ]
2Cka
50%
 50% [ 1 ]
3Kot Frae
0%
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 2
 

AutoriMesazh
Dark_Angle
Admin
Dark_Angle

Male
Numri i postimeve : 38
Age : 30
Location : Kos (Greece)
Registration date : 07/10/2007

MesazhTitulli: The Dreams - Perjeteshisht Miku Yt   Sun Nov 04, 2007 4:45 am

The Dreams - Pėrjetėsisht Miku Yt

Postuar Nga Dark_angle

9 Anetaret qe Kan pare kete lyrics.Si vegim, sytė e tu i shikoj
Njė zhgėnjim, jo nuk mund ta pranoj
Miku yt do tė mbetem deri nė pėrjet'si
Malli le tė na djegė
…pėr njė puthje tė brishtė

Si kristal, loti nė sytė e mi
Do ndriēojė deri nė pafund'si
Si njė yll do tretem
Tė mė shohėsh dhe ti
Dhe me dritėn e hėnės
Nė mes ėndrrash do tė vi

Kėtu nė qiell, si njė yll do tė mbetem
Dhe nėse mė harron atėher' do tė tretem
Mikun mė tė mirė mua do tė mė kesh
Premtimin e harruar sėrisht do ta rigjesh

Motivi kėngės sime gjithmonė do tė jesh ti
Ritmi ėshtė ndjenja, e imja fantazi
Njė histori ekstreme me ty kam pėrjetuar
Afshin mė rrėnqethės trupi yt e ka krijuar

Hej, hej, hej mikesha ime
Harroje ti harroje, harroje dashurinė time
Harroji ti rrugicat ku kemi kaluar
Tė strukur nga frika mė shumė tė dashuruar
...tė dashuruar
(kori) Jo, joo
...tė dashuruar
Nėn njė cadėr rrimė tė turbulluar...
Njė rrugė pėr tė kėrkuar
Njė mendim pėr tė harruar
Njė varrim pėr tė shijuar

(pėrsėritet nga fillimi)

Si kristal, loti nė sytė e mi
Do ndriēojė deri nė pafund'si
Si njė yll do tretem
Tė mė shohėsh dhe ti
Dhe me dritėn e hėnės
Nė mes ėndrrash do tė vi

Si vegim, sytė e tu i shikoj
Njė zhgėnjim, jo nuk mund ta pranoj
Miku yt do tė mbetem deri nė pėrjet'si
Malli le tė na djegė
…pėr njė puthje tė brishtė

Si kristal, loti nė sytė e mi
Do ndriēojė deri nė pafund'si
Si njė yll do tretem
Tė mė shohėsh dhe ti
Dhe me dritėn e hėnės
Nė mes ėndrrash do tė vi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.endry-dj.1talk.net
Geni
Vizitor
Anonymous


MesazhTitulli: The Dreams - Pejetsisht Miku Yt   Sun Nov 04, 2007 7:13 pm

Eshte Fiksim Fare Dark_Angle rrofsh se po e kerkoja kete kenge
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
The Dreams - Perjeteshisht Miku Yt
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
..:: Endry DJ ::.. :: Temat :: Tekste Kenges-
Kėrce tek: