..:: Endry DJ ::..

Mir Ser Erdhet
 
ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Barcaleta

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Endry-Dj
Admin
Admin
Endry-Dj

Male
Numri i postimeve : 62
Age : 30
Location : ALBANIA
Registration date : 05/10/2007

Lorja
Crazy Taxi: 5

MesazhTitulli: Barcaleta   Sun Nov 04, 2007 7:41 pm

Shkruani Barcaleta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://endry-dj.1talk.net
Geni
Vizitor
Anonymous


MesazhTitulli: Nxenes I Ri Ne Klase   Sun Nov 04, 2007 7:57 pm

Njė nxėnės i sapoardhur ne klasėn e re pyet mėsuesen : “Mesuese a dėnohet dikush pėr diēka qė nuk e ka bėrė? –“Jo asnjėherė” pėrgjigjet mėsuesja. – Atėherė se besoj se do tė mė dėnoni pėr detyrat qė nuk i kam bėrė.Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Geni
Vizitor
Anonymous


MesazhTitulli: Tre Shoqet   Sun Nov 04, 2007 8:00 pm

Nje ndertese po digjej dhe te pa shpresa po qendronin ne catine e saj tre vajza, nje brune, nje flokekuqe dhe nje bionde.
Zjarrfiksit po rinin poshte me nje batanie te hapur dhe ju thoshin vajzave te hidheshin se ata do ti prisnin se nuk kishin rruge tjeter per te shpetuar.
E para merr guximin brunja dhe hidhet, por zjarrfiksit nuk e llogariten mire se ku ta mbanin batanien dhe ajo u perplas ne tortuar.
Dy vajzat e tjera te tmeruara nuk dinin cfare te benin, por flaket po mbulonin dhe catine keshtu qe u hodh dhe flokekuqja por dhe ajo pesoi te njejtin fat si dhe brunia duke u zgerlaqur ne tortuar si nje domate e shtypur.
Mbeti vetem bjondja dhe nga poshte po i luteshin qe te hidhej se nuk kishte rruge tjeter. Bjondja e lemerisur i thote zjarrefikesve: Lereni batanijen ne toke dhe largohuni prej saj se nuk kam besim tek ju, pastaj une do te hidhem.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Genta
Fillestar/e
Fillestar/e
Genta

Female
Numri i postimeve : 12
Age : 32
Registration date : 09/10/2007

MesazhTitulli: Bibilushi   Sun Nov 04, 2007 8:06 pm

Nje gruaje qe kishte nje femije 5-vjecar, fatkeqesisht i vdes burri.
Qe nga dita e vdekjes se te shoqit, gruas nuk i thaheshin lotet ne sy! Djalin e vogel po e shqetesonte shume kjo gje, ndaj shkon qe te pyese gjyshen, se perse qante e ema.
Djali:- O gjyshe perse qan kaq shume mami im?
Gjyshja:- Qan per babane tend mor bir !
Djali:- O gjyshe, a ishte i madh babi im?
Gjyshja:- I madh ishte, i madh.
Djali:- Po i forte a ishte?
Gjyshja:- Shume i forte ishte. Asnji se hidhte pertoke!
Djali:- Po bibilush, a kishte ai o gjyshe?
Gjyshja:- Eh mor bir...
Po jot eme per ate dreq bibilush
po shembet duke qare nate e dite ...!!!Surprised Surprised
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Genta
Fillestar/e
Fillestar/e
Genta

Female
Numri i postimeve : 12
Age : 32
Registration date : 09/10/2007

MesazhTitulli: Ministi Dhe Bodigardi   Sun Nov 04, 2007 8:09 pm

Ish-Ministri i mbrojtjes nuk e kishte gruan ne Shqiperi po e kishte ne Amerike, keshtu qe i binte perdite te hante dreka dhe darka jashte, ai vinte ne Durres, Vlore, Shengjin etj.

Pasi hante 7-8 pjata cohej dhe i thonte bodigardit paguaji ti keto. Te ziun bodiguard iu nxi jeta, le parate qe i iknin por nuk e shikonin dhe kalamajte ne shtepi, dhe vendosi nje dite qe te hakmerrej me lezet. Mbas nja 15 ditesh kishte ditelindjen ministri. Vartesit e tij ne dikaster donin ti benin dhurate per ditelindje. Atyre u vinte zor qe te pyesnin per numrin e qafes per kemishe ministrin, keshtu ata pyesin bodigardin, dhe bodiguardi fatlum ne 120 punonjes shtateve u dha numrin e qafes se ministrit dhe 113 u dha numrin e qafes se tij. Erdhen pakot ne fund te darkes ministri i thote bodiguardit, tani hapi pakot dhe merr cmund te kete ndonje numer per ty. Por kur cte shikoj bodigardi i kishte dhene numrat e tij
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Rezarta
Fillestar/e
Fillestar/e
Rezarta

Female
Numri i postimeve : 8
Age : 32
Registration date : 02/11/2007

MesazhTitulli: Perralle   Sun Nov 04, 2007 8:14 pm

Thonė se Enver Hoxha pati thėrritur njėherė njė plak tė vjetėr qė t“i tregonte pėrralla. Kėshtu ai e mori plakun tek kopshti i tij me lule pėr t“ia treguar pėrrallat aty.
- Shumė tė bukur e paske bėrė kopshtin me lule - i tha plaku
- Unė kopsht tė tillė me lule kam bėrė tėrė Shqipėrinė - ia preu Enveri duke gjetur rastin pėr tė bėrė pak propagandė.
- A kam ardhur unė tė tė tregoj pėrralla ty, apo ke ardhur ti tė mė tregosh pėrralla mua ? - e pyeti plaku:) Smile Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dark_Angle
Admin
Dark_Angle

Male
Numri i postimeve : 38
Age : 30
Location : Kos (Greece)
Registration date : 07/10/2007

MesazhTitulli: Lepuuri   Sun Nov 04, 2007 10:14 pm

Nje Dite lepuri gjeti nje cifte
Cdo Kafshe qe shikone i thoshte:
haje Mu*** time se te vrava
dhe keshtu qe te gjitheve kafsheve
i fundit ishe Luani (mbreti i Kafsheve)
Lepuri i thote haje se te qellova me pushte
luani i thote sdu ta haj jam mbret
Lepuri Provon te Gjuaj Skishte Fishek Dhe i Thote
:Do E hash ti Apo ta haj vete una🐰 rabbit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.endry-dj.1talk.net
Endry-Dj
Admin
Admin
Endry-Dj

Male
Numri i postimeve : 62
Age : 30
Location : ALBANIA
Registration date : 05/10/2007

Lorja
Crazy Taxi: 5

MesazhTitulli: Derrkuci   Tue Nov 20, 2007 2:03 am

Nje Derrkuc i flet nji mize

"Si I thone ne anglisht <<salcice>>

Miza skuqet si fakir

si perlahet e di mir

_________________
Www.Endry-Dj.1Talk.Net
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://endry-dj.1talk.net
Endry-Dj
Admin
Admin
Endry-Dj

Male
Numri i postimeve : 62
Age : 30
Location : ALBANIA
Registration date : 05/10/2007

Lorja
Crazy Taxi: 5

MesazhTitulli: Dashi me xhunga   Tue Nov 20, 2007 2:04 am

Dashi zihet keq te shtunga

iu be balli xhunga-xhunga

Hidhen delet "C'dashi i rralle"po ky paska edhe ko... mu ne balle

_________________
Www.Endry-Dj.1Talk.Net
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://endry-dj.1talk.net
Dark_Angle
Admin
Dark_Angle

Male
Numri i postimeve : 38
Age : 30
Location : Kos (Greece)
Registration date : 07/10/2007

MesazhTitulli: Lepurushi   Tue Nov 20, 2007 2:49 am

Lepurushi iken ere

ku keshtu i thote nje derr

Sot ka ngjare nje super krim

luaneshen miku im

e ka shtire dikush me dhun

Po ti cne ne kete pune

S'ia mbath kot i gjori

sa te gjendet autori

mund ta ha dhe un i gjori

_________________
YOUR----EYES---KILL---ME
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.endry-dj.1talk.net
Dark_Angle
Admin
Dark_Angle

Male
Numri i postimeve : 38
Age : 30
Location : Kos (Greece)
Registration date : 07/10/2007

MesazhTitulli: Xhelozia   Tue Nov 20, 2007 2:50 am

Dhe Adami na merr flake

S'jam xheloz moj EVE aspak

ia pret EVA menjehere

se mos ka burra te tjere lol! lol!

_________________
YOUR----EYES---KILL---ME
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.endry-dj.1talk.net
Dark_Angle
Admin
Dark_Angle

Male
Numri i postimeve : 38
Age : 30
Location : Kos (Greece)
Registration date : 07/10/2007

MesazhTitulli: Biberoni   Tue Nov 20, 2007 2:51 am

"Te betohem te bej cudi

pse gjith bebet thithin gjijte

Sie un e sise ti"

Ja kthen tjetra ashiqare

ti je sise genjeshtare

_________________
YOUR----EYES---KILL---ME
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.endry-dj.1talk.net
Dark_Angle
Admin
Dark_Angle

Male
Numri i postimeve : 38
Age : 30
Location : Kos (Greece)
Registration date : 07/10/2007

MesazhTitulli: Bisha Struci   Tue Nov 20, 2007 2:53 am

Cben or cok i thote guri

sa u tund e u drodh muri

"Na ke bere krejt corap

Coku gjuhen e nxjerr llap

"Nuk jam un qe kam tekase shikon se cme punon steka

_________________
YOUR----EYES---KILL---ME
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.endry-dj.1talk.net
Geni
Vizitor
Anonymous


MesazhTitulli: Alo ALo   Tue Nov 20, 2007 2:59 am

"Alo policia alo policia

hyri daci nga chatia

Per nje dace merr ne mesnate

per nje dace pordhet shtate

Alo Alo ketu eshte halli

po ju flet zogu papagalli
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Barcaleta   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Barcaleta
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
..:: Endry DJ ::.. :: Temat :: Per Te Qeshur-
Kėrce tek: