..:: Endry DJ ::..

Mir Ser Erdhet
 
ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si Ju Duket Chati Shqiptare

Shko poshtė 

A Ju Pelqen Chati Shqiptare
PO
70%
 70% [ 16 ]
JO
4%
 4% [ 1 ]
Cka
22%
 22% [ 5 ]
Kot Fare
4%
 4% [ 1 ]
Totali i votave : 23
 

AutoriMesazh
Endry-Dj
Admin
Admin
Endry-Dj

Male
Numri i postimeve : 62
Age : 30
Location : ALBANIA
Registration date : 05/10/2007

Lorja
Crazy Taxi: 5

MesazhTitulli: Si Ju Duket Chati Shqiptare   Sun Nov 04, 2007 7:48 pm

A Ju Pelqen Chati Shqiptare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://endry-dj.1talk.net
Baby_Girl

Baby_Girl

Female
Numri i postimeve : 4
Age : 33
Registration date : 19/11/2007

MesazhTitulli: Chati Shqiptar   Wed Nov 21, 2007 1:17 am

Sigurisht qe me pelqen dhe e perdor gjithashtu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dark_Angle
Admin
Dark_Angle

Male
Numri i postimeve : 38
Age : 30
Location : Kos (Greece)
Registration date : 07/10/2007

MesazhTitulli: Re: Si Ju Duket Chati Shqiptare   Sat Nov 24, 2007 11:27 pm

Baby_Girl shkruajti:
Sigurisht qe me pelqen dhe e perdor gjithashtu

atehete Baby_girl te Mirpresim ne Dhomen #ENdry ne serverin /server irc.albnetwork.net te premtoj se do ia kalosh mire ne shoqerine tone

_________________
YOUR----EYES---KILL---ME
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.endry-dj.1talk.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Si Ju Duket Chati Shqiptare   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si Ju Duket Chati Shqiptare
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
..:: Endry DJ ::.. :: Temat :: #Endry :: Si Ju Duket Chati Shqiptar-
Kėrce tek: