..:: Endry DJ ::..

Mir Ser Erdhet
 
ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Barcaleta Erotice Mbi 18

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Endry-Dj
Admin
Admin
Endry-Dj

Male
Numri i postimeve : 62
Age : 30
Location : ALBANIA
Registration date : 05/10/2007

Lorja
Crazy Taxi: 5

MesazhTitulli: Barcaleta Erotice Mbi 18   Sun Nov 04, 2007 8:25 pm

Ju Lutem Keto Barcaleta Te SHikohen Mbi 18 vjec
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://endry-dj.1talk.net
Rezarta
Fillestar/e
Fillestar/e
Rezarta

Female
Numri i postimeve : 8
Age : 32
Registration date : 02/11/2007

MesazhTitulli: Akullorja   Sun Nov 04, 2007 8:28 pm

ishte i djal kur i bite me dor e prishej bote pantallonat pis i ati e sheh dhe e pyt kui ke bo pis pantallonat i thot djalit kom honger akullore i thot djali tnesermen e she i ati prap dhe e pyt e mer tnjejten pergjigje kjo pun zgjat nja i jav e i dit i ati imerzit i thot her tjeter mer bab kur thash akullore uli pantallonat👅 tongue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Rezarta
Fillestar/e
Fillestar/e
Rezarta

Female
Numri i postimeve : 8
Age : 32
Registration date : 02/11/2007

MesazhTitulli: Prezervativi   Sun Nov 04, 2007 8:30 pm

Nje burre, shkon ne farmaci, dhe blen nje prezervativ,
per tu mrojtur, pasi kishte bere nje tufe me femije.
Pas pak kohe, ai meson se e kishte lene perseri shtatzene
te shoqen!
Shkon perseri tek farmacisti, dhe i ankohet:
Burri :- ti more i poshter me kishe dhene nje prezervativ te skaduar, dhe ime shoqe ka ngelur serish shtatzene !
Farmacisti :- me falni zoteri, po a e perdoret ju prezervativin?
Burri :- po, more. e hengra, dhe nuk dha efekt aspak !
Farmacisti :- po ju nuk duhet ta kishit ngrene, por duhet ta kishit vendosur tek Ka*i !
Burri :- po, po ! tani e kuptova une se perse sa hereqe dilja
ne jashteqitje, e beja mutin e paketuar !!!......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Rezarta
Fillestar/e
Fillestar/e
Rezarta

Female
Numri i postimeve : 8
Age : 32
Registration date : 02/11/2007

MesazhTitulli: Porosituta   Sun Nov 04, 2007 8:33 pm

Prostituta pas nje karriere te sukskeshme si prostitute dhe pasi kishte kursyer shume para vendosi qe te hiqte dore nga zanati dhe te martohej.
Naten e dasmes shkon ne krevat me burrin e ri, ky i shkreti i habitur se sa e hapur ishte aty poshte e shoqja e pyet se si ka mundesi qe kjo e kish kavanozin kaq te madh.
Po ja, une kur kam qene duke kaluar gardhin ngela tek hekurat njehere, shfajesohet ajo.
Po mire, po ti sa kishe ecur kur e more vesh e pyet burri.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Barcaleta Erotice Mbi 18   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Barcaleta Erotice Mbi 18
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
..:: Endry DJ ::.. :: Temat :: Per Te Qeshur :: Bacaleta Erotice(18)-
Kėrce tek: